Zarezerwuj wejście do naszego muzeum!

Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem możliwością zwiedzania naszego muzeum oraz licznymi zapytaniami informujemy, że ze względu na małą powierzchnię oraz obowiązujące obostrzenia sanitarne od dnia 17.07.2020 r. (piątek) w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie wprowadzona zostaje obowiązkowa rezerwacja wejść do muzeum, której można dokonać w godzinach pracy muzeum telefonicznie pod numerem: 17 748 3651 lub osobiście w kasie muzeum. Zwiedzanie będzie możliwe w 30. minutowych odstępach z obowiązkową przerwą na dezynfekcję w godzinach 13-13:30 i w weekendy 14-14:30. Maksymalna liczba zwiedzających to 15 osób.
Osoby rezerwujące konkretną godzinę wejścia do muzeum mają pierwszeństwo zwiedzania!
Niewykorzystane rezerwacje wygasają!