Projekt portalu Gdziecko.pl „Kultura w sieci, dla dzieci od dzieci”.

„Kultura w sieci, dla dzieci od dzieci” to program dla dzieci od 7 do 15 roku życia, przygotowany przy współudziale ekspertów, dzieci i młodzieży.

Zapraszamy Was w niezwykłe miejsca, pełne zachwytów, niespodzianek i wspaniałych przygód. Dzięki uczestnictwu w programie:

• dowiecie się jak zerwać z nudą i spędzić ciekawie czas z rodziną,
  • sprawdzicie czy można przeżyć przygody bez wychodzenia z domu,
  • usłyszycie jak rozmawiać z rodzicami, by wydobyć z nich informacje,
  • zobaczycie, że wiele rzeczy można zrobić samemu,
  • zdobędziecie cenne doświadczenia i… nagrody.

Codziennie, przez 7 dni w tygodniu, na stronie Gdziecko.pl znajdziecie nowy odcinek programu. Wśród nich będą zadania, konkursy, wideo-audycje, słuchowiska i podcasty dla dzieci. Nawiązują one do ciekawych miejsc w województwie podkarpackim, które warto odwiedzić z dziećmi.

Udział w programie jest bezpłatny. Wystarczy zapisać się na newsletter.

Podkarpacki Program Edukacyjny „Kultura w sieci, dla dzieci od dzieci” trwać będzie od 31 sierpnia do 26 października 2020 roku. Codziennie w godzinach porannych, na facebookowej stronie Gdziecko.pl, pojawi się link do nowej części Programu – https://www.facebook.com/gdziecko/