Wirtualna Noc Muzeów 2020

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, pragnąc podtrzymać tradycję wieczornych spotkań ze zwiedzającymi postanowiło przygotować wirtualną odsłonę Nocy Muzeów 2020. Gościom, zarówno tym młodszym jak i tym starszym zapewnione zostaną różnorodne atrakcje. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w Nocy Muzeów online będą mogły zobaczyć aktualne wystawy Muzeum Dobranocek, w tym wystawę czasową pt. „Wyprawy z Krecikiem”, która dostępna będzie również w języku migowym. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie oryginalna lalka filmowa Misia Uszatka, która w tym roku przeszła prace konserwatorskie. To tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez Muzeum Dobranocek z okazji tegorocznej Nocy Muzeów organizowanej w sobotę 14 listopada 2020 roku.

Poniżej znajduje się pełny plan Nocy Muzeów 2020 w Muzeum Dobranocek:

19:00 – Wirtualna prezentacja wystawy planszowej „Wyprawy z Krecikiem” w formie prezentacji na Facebooku
20:00 – Wirtualne oprowadzanie w formie filmu, również w języku migowym, po wystawie „Wyprawy z Krecikiem” na platformie YouTube oraz Facebook.
21:30 – Wirtualne zajęcia edukacyjne dla dzieci pt. „Poznaj z Krecikiem proces powstawania płótna” na platformie YouTube oraz Facebook.
22:30 – Prezentacja oryginalnej lalki filmowej Misia Uszatka, która w tym roku przeszła konserwację dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży biletów podczas Nocy Muzeów w 2019 roku. (Facebook, YouTube).
 
Zapraszamy! 🙂
Skip to content