Święto Paniagi w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Już 3 maja ŚWIĘTO PANIAGI!
Odwiedź Muzeum Dobranocek w Rzeszowie i przybij piątkę z Kubusiem Puchatkiem!

Program wydarzenia:
Cały dzień – Maraton bajkowy
Nie pamiętasz już dobranocek? Nie martw się! Na maratonie możesz odświeżyć swoją pamięć. Podczas całodziennej projekcji kultowych filmów animowanych. W jednej z muzealnych sal obejrzysz m.in. Bolka i Lolka, Kapitana Klipera czy Reksia.
bilet wstępu do muzeum = wejście na maraton

10:30 – Kolaże z orłem
Masz swoją ulubioną postać z dobranocki? Stwórz jej portret na warsztatach plastycznych. Zainspiruj się pracami Mariana Cholerka, które wykonał przy użyciu rozkręconych starych, sowieckich zegarków.
Zapisy na warsztaty pod nr tel. 17 74 83 651

12:00 – Spacer z Kubusiem Puchatkiem
Wybierz się na paradę w stylu amerykańskim wzdłuż ulicy 3 maja wraz z Kubusiem Puchatkiem.

13:00 – W Stumilowym Lesie
Znasz historię powstania historii o Kubusiu Puchatku? Potrafisz wymienisz każdego mieszkańca Stumilowego Lasu? A może chcesz się wcielić w wybraną postać? Na zajęciach literacko – plastycznych dowiesz się wiele ciekawostek o bohaterach dobranocki oraz wykonasz maskę swojej ulubionej postaci.
Zapisy na zajęcia pod nr tel. 17 74 83 651

Muzeum czynne w godzinach:
Bilety wstępu do Muzeum:
normalny – 12 zł
ulgowy* – 6 zł
dzieci do lat 3 – gratis
Zachęcamy do zakupu biletów on-line:
Bilety dostępne również w kasie Muzeum

*przysługuje dzieciom i młodzieży do 18 roku życia, studentom, emerytom, rencistom i nauczycielom